Hírek
2022. December 02. 09:00, péntek |
Belföld
Forrás: Ügyészség
Verekedés a parkolóban - videóval

A Szigetvári Járási Ügyészség négy férfival szemben emelt vádat, akiknek verekedését biztonsági kamera rögzítette.
A vádirat szerint az egyik vádlott többszörösen büntetett előéletű, 2022 márciusában szabadult börtönbüntetéséből. Szabadulása után alig három héttel Szigetváron, egy parkolóban ittas állapotban összeszólalkozott három másik férfival. Szidalmazta és verekedésre szólította fel őket. A férfiak kölcsönösen szidalmazták egymást, majd ketten többször megütötték az ittas férfit, aki ettől a földre került. A negyedik férfi ekkor több alkalommal belerúgott. Az ittas férfi felállt, ő is többször megütötte a másik három vádlottat, miközben továbbra is szidalmazta őket.
A verekedést egy üzlet biztonsági kamerája rögzítette, amely itt tekinthető meg.
A férfiakat csoportosan elkövetett garázdaság bűntettével vádolja az ügyészség. A bűncselekmény büntetési tétele három évig terjedő szabadságvesztés.
A négy vádlott büntetőjogi felelősségéről a Szigetvári Járásbíróság fog dönteni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 17. 07:06, péntek | Belföld
Október 23. - Változatos programokkal várja az érdeklődőket a Terror Háza Múzeum
2025. Október 17. 07:03, péntek | Belföld
Vitályos Eszter szerint háborúba vinné a magyar fiatalokat a Tisza
Nem akarjuk, hogy a fiainkat Ukrajnába vigye a Tisza, ez nem a mi háborúnk. Mint egy 22 éves fiú édesanyja ezért én is aláírom a Nem a mi háborúnk petíciót - tette közzé a kormányszóvivő csütörtöki Facebook-posztjában.
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Orbán Viktor telefonon egyeztetett Donald Trumppal
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Donald Trump szerint két héten belül lehet találkozója Vlagyimir Putyinnal Budapesten
Donald Trump szerint két héten belül létrejöhet a találkozója Vlagyimir Putyin orosz elnökkel Budapesten. Az amerikai elnök erről egy fehér házi eseményen beszélt csütörtökön.