Hírek
2019. Június 27. 18:27, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Vádat emeltek egy kétéves gyermekét halálosan bántalmazó férfi ellen
Vádat emelt a Fővárosi Főügyészség egy férfi ellen, aki kétéves nevelt gyermekét halálosan bántalmazta 2018 januárjában Budapesten – közölte a fővárosi főügyész csütörtökön az MTI-vel.
Ibolya Tibor azt írta, a harmincéves férfi „fegyelmezés közben” megütötte a gyereket, ellökte magától és többször bedobta a kiságyba. Január 24-én ismét bántalmazta, majd megrázta a gyermeket, akit a sérülései miatt újra kellett éleszteni.
A vádlott segítséget kért, és elkezdte az újraélesztést, amelyet a kiérkező mentők sikeresen folytattak. A gyermek azonban három nappal később meghalt.
Az ügyészség a letartóztatásban lévő férfi ellen halált okozó testi sértés miatt emelt vádat – olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
