Hírek
2022. November 11. 19:30, péntek |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Ugrani készült egy férfi, a veszprémi rendőrök mentették meg
A férfit a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították.
Giczi István rendőr főtörzszászlós és Kovács Bianka rendőr őrmester 2022. november 11-én 17 óra 29 perckor egy - életét eldobni készülő - férfit mentettek meg - írja a rendőrség. A magát végzetes lépésre elszánó személyt Veszprémben, a Szent István Völgyhídnál tartotta vissza a mélybe ugrástól a járőrpáros.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
