Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2019. Július 27. 07:21, szombat | Belföld
Forrás: police.hu

Tűző napon a parkoló kocsiban hagyták a kétéves kislányt, rendőrök mentették ki

Tűző napon a parkoló kocsiban hagyták a kétéves kislányt, rendőrök mentették ki

A dorogi rendőrök kiszabadították a kocsiba zárt kislányt.

A rendőrségre. július 25-én délután érkezett a bejelentés, hogy Dorogon, a Schmidt Agora park parkolójában álló gépjárműben egy kislányt egyedül hagytak. A kiérkező járőrök a tűző napon parkoló autóban meglátták a gyermeket, akinek nagyon melege volt, piros volt az arca és ki akart szállni. A jármű első ablakai résnyire le voltak húzva, így az egyenruhások a résen benyúlva ki tudták nyitni az ajtót.

A kétéves kislányt kivették, azonnal vizet adtak neki, lemosták az arcát és közben értesítették a mentőket, mivel nem tudták mennyi ideje tartózkodott a kocsiban. A kiérkező OMSZ munkatársai a gyermeket megvizsgálták és nem tartották indokoltnak a kórházba szállítását.

Címkék: dorog, hőség, kislány, kocsi, meleg

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését

Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot

A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő

2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.