Hírek
2011. Október 25. 14:37, kedd |
				Kék hírek				
Forrás: STOP
				
				Ütötték a tárcájáért
 
				Rövid idő alatt elfogták a rendőrök azt a két fiatalembert, akik megtámadtak és kiraboltak egy férfit Bácsalmáson, a nyílt utcán.
A rablótámadás hétfőn éjjel történt a Bács-Kiskun megyei kisváros Kossuth Lajos utcájában. Az 58 éves áldozatot a támadók megállították, majd többször megütötték. Elvették a férfi mobiltelefonját és tárcáját, az abban lévő iratokkal és 13 ezer forinttal együtt. A támadás után elmenekült rablókat a rövid idő alatt azonosították, majd elfogták. A 20 és 23 éves mélykúti gyanúsítottakat őrizetbe vették.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek
Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában
A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Kék hírek
Halálra vert egy férfit két fiú egy hajdúnánási buszmegállóban
Halálra vertek egy férfit egy hajdúnánási buszmegállóban, a két fiatalkorú gyanúsítottat elfogták - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
2025. Október 29. 07:31, szerda | Kék hírek
Halottak napja - A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén
A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata kedden a rendőrség honlapj
2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek
Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit
Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.
