Városlista
2026. június 24, szerda - Iván

Hírek

2015. Október 06. 07:06, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Több kilogrammnyi amfetamint foglaltak le a rendőrök Röszkénél

Több kilogrammnyi amfetamint foglaltak le a rendőrök Röszkénél

Mintegy 7,5 kilogramm amfetamin tartalmú anyagot foglaltak le a rendőrök Röszkén egy német rendszámú autóból - közölte a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu honlapon.

Az autó két szerb férfi utasa az autópálya-határátkelőnél jelentkezett kilépésre. A rendőrök a jármű átvizsgálásakor a hátsó utastér padlózata alatt kialakított rejtekhelyen hét kábítószergyanús - a gyorsteszt szerint amfetamin tartalmú - anyagot tartalmazó csomagot találtak.

A sofőr azt vallotta, hogy nem volt tudomása a kábítószerről, amely a nyomozás eddigi adatai szerint a társához köthető. A 27 éves szerb férfit a rendőrök előállították, ellene kábítószer birtoklása miatt indult büntetőeljárás, őrizetbe vétele után kezdeményezték előzetes letartóztatásba helyezését. A sofőrt tanúként hallgatták ki.

Címkék: amfetamin, röszke, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld

Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot

A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.

2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld

Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére

A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére

2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld

Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán

Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.

2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld

V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért

A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.