Hírek
2022. Január 08. 09:50, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Donka Ferenc
Teherautó gázolt halálra egy kerékpárost az M43-ason

Teherautó gázolt halálra egy kerékpárost az M43-as autópályán, Algyő közelében - közölte a rendőrség a honlapján pénteken kora este.
A Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint egy Szeged irányába közlekedő teherautó sodorta el az "autópályára feltévedt" kerékpárost, aki a balesetben életét vesztette.
A helyszíni szemle és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták az M43-as autópálya Szeged felé vezető oldalát - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 01. 08:44, péntek | Belföld
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható, a Dunántúlon lesz hűvösebb és felhősebb, míg a Tiszántúlon és a Dél-Alföldön lesz melegebb, oda inkább csak vasárnap érkezik meg a csapadék
2025. Augusztus 01. 08:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: nagyon nagy az érdeklődés a 3 százalékos lakáshitel iránt
Nagyon nagy az érdeklődés a fix 3 százalékos lakáshitel iránt - mondta a miniszterelnök a Kossuth rádióban pénteken.
2025. Augusztus 01. 08:39, péntek | Belföld
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet – közölte a pályázatot koordináló Veszprém-Balaton 2023 Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik