Városlista
2026. július 29, szerda - Márta

Hírek

2017. Október 22. 16:08, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Saját édesanyját rabolta ki

Saját édesanyját rabolta ki

Saját édesanyját bántalmazta és rabolta ki egy helybéli férfi Szentesen. A gyanúsítottat a rendőrök őrizetbe vették.

A megalapozott gyanú szerint a feltételezett elkövető szeptemberben és októberben többször pénzt követelt a sértettől, akit összesen hat alkalommal bántalmazott. Az idős asszony ennek hatására készpénzt és arany ékszereket adott át a 63 éves férfinak.

A bejelentést követő 2 órán belül október 20-án 15 óra körül a rendőrök a gyanúsítottat elfogták, majd a Szentesi Rendőrkapitányságra előállították. Az áldozatot a mentőszolgálat kórházba szállította.

A terhelttel szemben rablás és súlyos testi sértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás. A szentesi nyomozók a férfit őrizetbe vették, majd az illetékes ügyészségen előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.

Címkék: rablás, Szentes

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld

Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is

Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.

2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld

Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában

Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.

2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld

Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel

Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.

2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld

OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament

Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.