Hírek
2021. Július 22. 07:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Rátámadt korábbi börtönőrére egy férfi Komlón
Őrizetbe vett a rendőrség egy 26 éves férfit, aki rátámadt a volt börtönőrére Komlón - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a honlapján.
Közleményükben azt írták: a gyanú szerint a komlói férfi kedd délután támadt rá az egyik áruház parkolójában áldozatára, fenyegette, majd többször megütötte. A sértett abban a büntetés-végrehajtási intézetben dolgozik körletfelügyelőként, ahol korábban a férfi fogvatartottként tartózkodott.
A bántalmazót a rendőrök a lakásán elfogták, majd előállították a rendőrkapitányságra. Ellene hivatalos személy elleni erőszak és könnyű testi sértés miatt nyomoz a komlói rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Belföld
MVM: április 30-ig kérhetik az ügyfelek a villamosenergia-fogyasztásukra a rezsistop kedvezményt
Április 30-ig nyilatkozhatnak azok az ügyfeleknek, akik villamosenergia-fogyasztásukra kérik érvényesíteni a rezsistop kedvezményt - közölte az MVM szerdán az MTI-vel.
