Hírek
2021. Május 04. 08:23, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Nyakon szúrtak egy férfit Pécsen
Súlyosan megsérült egy férfi, akit nyakon szúrt a vitapartnere hétfőn Pécsen. A támadót két órán belül elfogták - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A közlemény szerint a támadó egy korábbi sérelem miatt hétfő délután szóváltásba keveredett egy másik férfival, akit a vita során késsel nyakon szúrt.
A bűncselekménnyel gyanúsítható 23 éves helyi férfi elmenekült a helyszínről, de a rendőrök mintegy két órával később elfogták.
A megszúrt férfi az első adatok szerint súlyos sérüléseket szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 02. 13:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: már elérhető a 2027-es költségvetés tervezésének tájékoztatója
A 2027-es költségvetés tervezéséhez kapcsolódó tájékoztató már elérhető.
2026. Július 02. 09:00, csütörtök | Belföld
Velkey György László: Szijjártó Péter kétmilliárd forintért bérelt magánrepülőgépeket tavaly
Szijjártó Péter volt külügyminiszter tavaly több mint kétmilliárd forint értékben bérelt magánrepülőgépeket \"a magyar adófizetők pénzéből\" - írta a Külügyminisztérium parlamenti államtitkára szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld
Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat
Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét
2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról
A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.
