Városlista
2026. május 24, vasárnap - Eszter

Hírek

2022. December 15. 11:23, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

NAV: több mint 12 milliót érő hamis ruhát és táskát találtak egy román kisteherautóban

NAV: több mint 12 milliót érő hamis ruhát és táskát találtak egy román kisteherautóban

Több mint 12 millió forintot érő hamis ruhát és táskát találtak a pénzügyőrök egy román kisteherautóban az M1-es autópályán - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-vel.

A pénzügyőrök az M1-es autópálya Győr-Moson-Sopron megyei szakaszán ellenőrizték a román kisteherautót, s a rakterében különféle márkajelzésű táskákat, cipőket és ruhákat találtak zsákokba csomagolva.

Az előzetes szakértői vélemény szerint valamennyi hamisítvány, azokat a védjegy tulajdonosának engedélye nélkül hozták forgalomba - írták.

A NAV munkatársai a több mint 12 millió forint értékű rakományt lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértésének bűntette miatt eljárást indítottak - áll a közleményben.

Címkék: hamis ruha, NAV

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése

Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.

2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld

Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben

2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld

Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása

Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.

2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld

Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita