Hírek
2018. Március 07. 08:44, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Milliós értékben loptak műszaki cikkeket egy nagykanizsai áruházból

Betöréssel több millió forint értékben telefonokat, táblagépeket loptak el kedden egy nagykanizsai műszaki áruházból - közölte az MTI megkeresésére szerdán a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Sznopek Veronika a Zalai Hírlap információját megerősítve elmondta: keddre virradó hajnalban érkezett bejelentés arról, hogy Nagykanizsán, a Dózsa György utcában betörtek egy műszaki áruházba. Az üzletből telefonokat, táblagépeket loptak el több millió forint értékben.
A nagykanizsai rendőrkapitányság bűnügyi osztálya lopás miatt indított nyomozást az egyelőre ismeretlen elkövetőkkel szemben - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: mi maradtunk egyedül Európában a béke útján
Miért éppen Budapest? Tegnap óta sokan kérdezik és találgatnak szerte a világban, miért lett Magyarország a helyszíne az amerikai és az orosz elnök találkozójának.
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót