Hírek
2019. Április 20. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI/MTI/Bodnár Boglárka
Megölte feleségét egy forráskúti férfi

A gyanú szerint megölte feleségét, majd öngyilkos lett egy forráskúti férfi szombaton - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte, a rendelkezésre álló adatok alapján a férfi szombaton délelőtt ölte meg házastársát, majd magával is végzett.
A rendőrség emberölés megalapozott gyanúja miatt indított eljárást az ügyben - tudatta a százados.
A bűncselekmény a Csongrád megyei község egyik szélén található családi házban történt. A rendőrök lezárták a környéket, a helyszínre érkezett hozzátartozókat sem engedték be a házba. Az épületet helyszínelők vizsgálják át - tapasztalta az MTI tudósítója.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 08. 07:43, szerda | Belföld
Gál Kinga: az Európai Bizottságnak mennie kell!
2025. Október 08. 07:38, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarországon bor és demokrácia egyfajta sorsközösségben léteznek
Magyarországon bor és demokrácia egyfajta sorsközösségben léteznek - mondta az Országgyűlés elnöke kedden Az Országház Bora 2025 verseny díjátadó ünnepségén a Parlamentben.
2025. Október 08. 07:37, szerda | Belföld
KTK: már közel hétszázezer konzultációs ívet kézbesített a Magyar Posta
Pár nap alatt már közel hétszázezer nemzeti konzultációs ívet kézbesítettek a Magyar Posta munkatársai - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) kedden az MTI-vel.
2025. Október 08. 07:36, szerda | Belföld
Navracsics Tibor: a területi közigazgatásban dolgozóknak köszönhető, hogy lehet jó államot építeni
A területi közigazgatásban dolgozók hitének és elkötelezettségének köszönhető, hogy Magyarországon lehet jó államot építeni