Hírek
2018. Január 30. 11:43, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/ügyészség
Meglökte a tanárt és gyereket fenyegetett egy apuka – Vádat emeltek ellene

Vádat emelt a napközis tanárt meglökő győri férfi ellen a Győri Járási és Nyomozó Ügyészség.
A vádlott fia egy győri általános iskola első osztályos tanulója, aki otthon arról panaszkodott, hogy már többször bántalmazta őt egy másodikos fiú.
Miután az apa a gyermekét hazavitte, visszatért az iskolába, beszaladt az udvarra, és fenyegetően közeledett a gyermekét korábban bántalmazó fiú felé. A másodikos gyerek ettől megijedt, sírva fakadt. Ekkor a gyerekekkel az udvaron levő napközis nevelőnő a vádlott és a síró gyermek közé állt azzal, hogy a konfliktust nem így kellene rendezni.
A vádlott azért, hogy a gyermekhez közelebb jusson a nevelőt a vállánál fogva eltaszította az útból, és folytatta a fiú kergetését az udvaron, miközben fenyegetőzött és köpködött, majd távozott.
Az ügyészség az elkövetővel szemben közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat, mely cselekmény miatt 5 évig terjedő szabadságvesztés szabható ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 28. 07:55, hétfő | Belföld
Túlnyomóan napos, száraz, meleg idő várható a héten
Túlnyomóan napos, száraz, meleg idő várható a jövő héten, de a hét elején még csípősek lehetnek a hajnalok, a hét végén ismét nő a záporok, zivatarok esélye, május első vasárnapjára kissé a hőmérséklet is visszaesik
2025. Április 27. 08:56, vasárnap | Belföld
Megjelenik a kínai Chery autómárka a magyar piacon
Megjelenik a Chery autómárka Magyarországon, a vezérképviseleti feladatokról a Grand Automotive vállalattal kötött megállapodást a kínai Chery Automobile - közölte a magyar társaság az MTI-vel.
2025. Április 27. 08:51, vasárnap | Belföld
Donald Trump Jr: Orbán Viktor és Donald Trump bizalmon alapuló kapcsolata jó alap a gazdasági kapcsolatok erősítésére
Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Donald Trump közötti jó személyes viszony, bizalmon alapuló kapcsolata jó alapot szolgálhat a gazdasági kapcsolatok erősítésére
2025. Április 27. 08:50, vasárnap | Belföld
Meteorológia: csaknem 17 Celsius-fokos eltérés volt pénteken az ország kelet és nyugati része között
Csaknem 17 Celsius-fokos különbség volt pénteken az ország keleti és nyugati részeinek csúcshőmérséklete között - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.