Hírek
2021. Július 05. 09:10, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt négy beteg, 65-tel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt négy beteg, és újabb 65 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a hétvégi összesített adatokat a koronavirus.gov.hu hétfőn,
kiemelve: eddig 5 506 665 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 058 824-en már a második adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 808 262-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 29 996-ra, a gyógyultaké 740 195-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 38 071. Kórházban 82 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 18-an vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 2332-en vannak, a mintavételek száma 6 164 167-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
