Hírek
2012. Január 14. 06:58, szombat |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Meggyilkolta alvó feleségét?

Különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást – fogva tartása mellett – egy 39 éves szigethalmi férfi ellen a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya.
Közölte honlapján a rendőrség pénteken.
A rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsított december 30-án a hajnali órákban – egyelőre ismeretlen okból – olyan súlyosan bántalmazta feltehetően alvó feleségét, hogy a nő életét vesztette. A férfit csütörtökön fogták el az életvédelmi nyomozók. Gyanúsítotti kihallgatásakor nem tett vallomást. A férfit pénteken a bíróság előzetes letartóztatásba helyezte – olvasható a Police.hu-n.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:45, kedd | Kék hírek
Választási csalás - Hirtelen több választópolgár lett a zala megyei faluban
Tömeges betelepülés miatt meg kell ismételni a Magyarföldön szeptember 7-én tartott időközi önkormányzati választást, a törvénysértés miatt a rendőrségnek is átadják az iratokat
2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek
A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon
Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik