Hírek
2011. Július 18. 14:25, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Állásinterjúk szórólapterjesztőknek
Vadászniuk kell a diákoknak az állásokat nyáron, ilyenkor ugyanis rengeteg fiatal szeretne egy kis pénzt keresni, diákmunka azonban kevés van – írja a Magyar Nemzet.
A cégek így válogathatnak közöttük, még a szórólaposztókat is többkörös állásinterjú alapján választják ki. A fiatalok általában 500-600 forintot keresnek óránként, magasabb bérhez román-, szlováknyelv-tudás vagy magas fokú informatikai ismeretek kellenek. (da)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével
Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.
2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források
Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
