Hírek
2021. November 04. 08:48, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Lakástűzben meghalt egy ember Gyálon
Holttestet találtak egy kigyulladt családi házban Gyálon, a Kölcsey Ferenc utcában csütörtök hajnalban - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-t.
Azt írták, a tűzoltók kiérkezésekor a száz négyzetméteres családi ház teljes terjedelemben égett. A lángokat húsz tűzoltó nyolc járművel fékezte meg. Az oltáskor a lakás fürdőszobájában egy holttestet találtak - írták.
Az OKF a közleményben arra is hívta fel a figyelmet, hogy a hideg időben megemelkedik a lakástüzek száma, érdemes a tragédiák elkerülése érdekében füstérzékelőt vásárolni otthonra és jobban figyelni idős, egyedül élő rokonainkra, ismerőseinkre, szomszédainkra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
