Hírek
2018. December 09. 18:12, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Ketten meghaltak egy balesetben Veszprém határában
Frontálisan ütközött két autó Veszprém határában a 8-as főúton vasárnap délután, ketten meghaltak - tájékoztatta a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-t.
Nagy Judit közlése szerint a 47-es kilométerszelvényben történt balesetben az egyik jármű az árokba csapódott és felborult, két utasa életét vesztette.
A tűzoltók másik két embert feszítő-vágóval szabadítottak ki a járműből.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán szerint már nem nemzeti kormánya van Magyarországnak
Magyarországot mától egy liberális kormány vezeti, a \"leköszönő nemzeti kormány\" pedig elkészítette a leltárt - mondta Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 14. 07:15, csütörtök | Belföld
Berendelték az orosz nagykövetet a kárpátaljai dróntámadás miatt
Csütörtök délelőttre a külügyminiszter berendelte a budapesti orosz nagykövetet a Kárpátalját ért orosz dróntámadás miatt
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
