Hírek
2019. Február 04. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Karambolozott Szombathely polgármestere
Karambolozott saját autójával vasárnap délután Puskás Tivadar, Szombathely polgármestere. A városvezető nem sérült meg, a másik autó sofőrjét könnyű sérüléssel mentő vitte kórházba
- közölte a városháza kommunikációs referense az MTI-vel. Kremser Csaba tájékoztatása szerint a baleset a vasi megyeszékhelyen, a Bartók Béla körút és a Paragvári utca kereszteződésében történt.
A polgármester védett úton haladt saját autójával, amikor a kereszteződésben ütközött egy másik gépkocsival - írta a városháza sajtósa.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 01. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: világszínvonalú kutatóközpont jön létre Magyarországon
2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld
KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt
2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.
2026. Április 01. 07:20, szerda | Belföld
Takács Péter: évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára
Évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára, mint eddig - hangsúlyozta a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkára kedden Baján.
