Hírek
2021. Június 10. 09:14, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kánikula várható a jövő héten
Kánikula várható a jövő héten - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat szerdán Facebook-oldalán.
Bejegyzésükben három - Budapestre, Nyíregyházára és Győrre vonatkozó - valószínűségi előrejelzést is megosztottak. A közlés szerint ezeken jól látható, hogy vasárnap egy hidegfront éri el az országot, mögötte átmenetileg pár fokkal visszaesik a hőmérséklet.
A front elvonulását követően viszont - a jelenlegi számítások szerint - a jövő hét elejétől erősödik a nappali felmelegedés, és a hét második felében az ország nagy részén már 30 Celsius-fok felett alakul a hőmérséklet.
A jövő héten legfeljebb néhol alakulhat ki zápor, zivatar - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 12:00, kedd | Belföld
EBESZ: a választók valódi alternatívák közül választhattak, de hiányoztak az egyenlő versenyfeltételek
2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot
Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -
2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld
Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit
Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
