Városlista
2025. október 26, vasárnap - Dömötör

Hírek

2020. Október 17. 11:01, szombat | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Jövő hét közepétől erős melegedés várható

Jövő hét közepétől erős melegedés várható

A jövő hét közepéig marad a hideg, szerdától viszont markáns melegedés kezdődik - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat pénteken a Facebook-oldalán.

Azt írták: az egymást váltó mediterrán ciklonok helyett lesz egy nagy légörvény Magyarországtól nyugatra, és ezzel érkezik a meleg levegő.

A valószínűségi előrejelzés szerint 15 Celsius-foknál is melegebb lesz, sőt nyugaton a 20 fok feletti értékeknek is nagy a valószínűsége - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld

Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat

A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.

2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről

Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség