Városlista
2025. április 28, hétfő - Valéria

Hírek

2018. Május 29. 07:29, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció:pixabay

Ismét lehet pályázni a NOE Családbarát önkormányzat díjára

Ismét lehet pályázni a NOE Családbarát önkormányzat díjára

Idén ismét lehet pályázni a Nagycsaládosok Országos Egyesületének (NOE) Családbarát önkormányzat díjára - közölte a szervezet az MTI-vel.

A NOE az elismeréseket 2006. óta olyan helyhatóságoknak adományozza, amelyek intézkedéseikkel, támogatásaikkal a családos közösségeket erősítik, könnyebbé téve ezzel a gyermeknevelést a hétköznapokban.

A közlemény szerint a szervezet három év kihagyás után, a nemzetközi sztenderdeket is figyelembe véve hirdeti meg ismét a pályázatot, amelyre szeptember 15-ig lehet jelentkezni elektronikus formában a noe@noe.hu e-mail címen, valamint postai úton a 1056 Budapest, Március 15. tér 8. címen. A díjakat októberben adják át az Országházban.

Az elismerésre pályázhatnak a korábban már díjazott önkormányzatok is, hiszen a Családbarát önkormányzat díj nem egy örökös elismerés, hanem évről-évre újra pályázható és elnyerhető az elmúlt év intézkedései, vívmányai alapján - emelték ki.

A pályázatról további információ a http://www.noe.hu/sajtoszoba/csaladbarat_onkormanyzatok oldalon található.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 27. 08:56, vasárnap | Belföld

Megjelenik a kínai Chery autómárka a magyar piacon

Megjelenik a Chery autómárka Magyarországon, a vezérképviseleti feladatokról a Grand Automotive vállalattal kötött megállapodást a kínai Chery Automobile - közölte a magyar társaság az MTI-vel.

2025. Április 27. 08:51, vasárnap | Belföld

Donald Trump Jr: Orbán Viktor és Donald Trump bizalmon alapuló kapcsolata jó alap a gazdasági kapcsolatok erősítésére

Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Donald Trump közötti jó személyes viszony, bizalmon alapuló kapcsolata jó alapot szolgálhat a gazdasági kapcsolatok erősítésére

2025. Április 27. 08:50, vasárnap | Belföld

Meteorológia: csaknem 17 Celsius-fokos eltérés volt pénteken az ország kelet és nyugati része között

Csaknem 17 Celsius-fokos különbség volt pénteken az ország keleti és nyugati részeinek csúcshőmérséklete között - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.

2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld

Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra

Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra