Városlista
2026. május 22, péntek - Júlia, Rita

Hírek

2022. Január 16. 06:00, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Hónapokig árulta a drogot míg lebukott

Hónapokig árulta a drogot míg lebukott

A 38 éves férfi több hónapon át árulta a drogot a vevőknek. A baranyai rendőrök őrizetbe vették, és kezdeményezték a letartóztatását.

Kábítószer-kereskedelem miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság egy 38 éves rózsafai lakos ellen. A férfit, valamint annak 27 éves nagydobszai barátját 2022. január 14-én 17 óra 25 perckor vonták intézkedés alá a rendőrök Kacsótán, amikor gépjárművel Pécs felől Szigetvár irányába közlekedtek. A gyanú szerint a 38 éves férfi Baranya megye több településén hónapok óta, heti rendszerességgel értékesített kábítószernek minősülő anyagokat a vevők, köztük barátja részére. A két férfit a rendőrök elfogták, előállították, majd kihallgatták gyanúsítottként - közölte a rendőrség.

A nyomozók az üggyel összefüggésben további két férfit, valamint egy nőt is gyanúsítottként hallgattak ki. Ellenük, valamint a 27 éves férfi ellen kábítószer birtoklása miatt folytatnak büntetőeljárást a rendőrök. A 38 éves férfit őrizetbe vették, majd kezdeményezték a letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld

Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén

Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős

2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is

Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.

2026. Május 21. 14:00, csütörtök | Belföld

Megerősített kapacitásokkal készül a MÁV-csoport a hosszú hétvégére

Megerősített kapacitásokkal, több ülőhellyel, erősítésre kész tartalékjárművekkel és nagyobb munkavállalói létszámmal készül a MÁV-csoport a pünkösdi hosszú hétvégére.