Hírek
2022. Február 21. 06:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra gázolt két férfit a vonat Üllőnél

Halálra gázolt két férfit a vonat vasárnap délután a Pest megyei Üllőnél - tájékoztatta Szabóné Berki Bianka, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
A Mávinform a Facebook-oldalán azt közölte, hogy a Ceglédről a Nyugati pályaudvarra tartó vonat gázolt el két embert az üllői vasútállomásnál. A baleset egy átjáróban történt, ahol a fény- és félsorompó jól működött, tilosat mutatott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 08. 07:43, szerda | Belföld
Gál Kinga: az Európai Bizottságnak mennie kell!
2025. Október 08. 07:38, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarországon bor és demokrácia egyfajta sorsközösségben léteznek
Magyarországon bor és demokrácia egyfajta sorsközösségben léteznek - mondta az Országgyűlés elnöke kedden Az Országház Bora 2025 verseny díjátadó ünnepségén a Parlamentben.
2025. Október 08. 07:37, szerda | Belföld
KTK: már közel hétszázezer konzultációs ívet kézbesített a Magyar Posta
Pár nap alatt már közel hétszázezer nemzeti konzultációs ívet kézbesítettek a Magyar Posta munkatársai - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) kedden az MTI-vel.
2025. Október 08. 07:36, szerda | Belföld
Navracsics Tibor: a területi közigazgatásban dolgozóknak köszönhető, hogy lehet jó államot építeni
A területi közigazgatásban dolgozók hitének és elkötelezettségének köszönhető, hogy Magyarországon lehet jó államot építeni