Hírek
2021. Szeptember 16. 08:30, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálos lakástűz történt Taranyban
Tűz keletkezett csütörtök hajnalban a Somogy megyei Taranyban, egy Szent István utcai családi házban. A tűzben egy ember meghalt - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-t.
Mukics Dániel közölte: a tűz a száz négyzetméteres családi ház konyhájában keletkezett, és több helyiségre is átterjedt, a tető több helyen beszakadt, a ház lakhatatlanná vált.
A helyszínre tizenöt tűzoltó három járművel érkezett, a lángokat megfékezték. Oltás közben egy holttestet találtak a konyhában. Az ingatlanban ketten éltek, a másik lakót rokonok fogadták be - tudatta az OKF-szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 27. 15:00, hétfő | Belföld
A tejpiaci válság kezelésére kamattámogatást hirdetett az agrágminiszter
2026. Július 27. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Nagydíj - Kapitány István: a Forma-1 autóiban ott lesz a magyar mérnökök tudása is
2026. Július 27. 10:00, hétfő | Belföld
Vitézy Dávid: alkatrészhiány miatt szeptemberre egyetlen buszjárat se maradjon ki
Az a cél, hogy alkatrészhiány miatt szeptemberre egyetlen buszjárat se maradjon ki - írta Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Július 27. 09:00, hétfő | Belföld
OGY - Alkotmánybírót választhat a parlament
A miniszterelnök felszólalásával kezdődik az Országgyűlés kétnapos rendkívüli ülése hétfőn. A parlament új alkotmánybírót is választhat.
