Hírek
2018. Január 20. 16:48, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt Kállósemjénnél
Halálos balesetet szenvedett egy személygépkocsi vezetője szombaton a szabolcsi Kállósemjénnél - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján.
Tájékoztatásuk szerint a gépkocsi árokba hajtott, majd fának csapódott a Kállósemjén és a Pócspetri felé vezető elágazás közötti útszakaszon. A sofőr egyedül utazott az autóban.
A nyírbátori hivatásos tűzoltók félpályás útlezárás mellett dolgoznak a helyszínen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld
NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást
Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld
Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt
A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.
