Városlista
2026. július 23, csütörtök - Lenke

Hírek

2019. Január 22. 10:52, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó:MTI/Mátyus Tamás

Gázrobbanás történt egy társasházban Veszprémben

Gázrobbanás történt egy társasházban Veszprémben

Feltehetően gázrobbanás történt egy veszprémi társasházban kedd reggel, ketten könnyű sérülést szenvedtek - közölte a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Szolgainé Soós Gabriella elmondta: a robbanás egy száz négyzetméter alapterületű társasházban történt, amely a detonáció után kigyulladt. Az oltást a veszprémi tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett végzik.

A sérülteket a mentők kórházba vitték.

A robbanás következtében egy arra haladó busz ablakai betörtek, utasai nem sérültek meg.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld

Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész

Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.

2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette

Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.

2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld

Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak

Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.

2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld

Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet

Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.