Hírek
2017. Január 06. 18:45, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Fát döntött a szél a vasúti sínekre Székesfehérvárnál
Az erős szél fát döntött a vasúti sínekre Szabadbattyán és Székesfehérvár között, emiatt a Budapest-Székesfehérvár-Szabadbattyán vonalon 10-20 perccel növekedhet néhány délutáni vonat menetideje
- közölte pénteken a Mávinform a honlapján. A kidőlt fa leszakította az egyik vágány felsővezetékét és a Siófokról Székesfehérvárra tartó személyvonat áramszedője is letörött, ezért ezen a vágányon nem közlekedhetnek vonatok. A szerelvényt elvontatják, majd megkezdik a felsővezeték javítását.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) tájékoztatása szerint a személyvonat utasaiért mentesítő járat indult, az utasok átszállását a székesfehérvári hivatásos tűzoltók segítik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.
