Hírek
2021. Augusztus 06. 08:00, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Előzés közben okozott balesetet
Egy debreceni baleset vizsgálatát fejezték be a rendőrök.
A Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást egy bocskaikerti lakossal szemben – közölte a rendőrség.
A nyomozás adatai szerint a gyanúsított személykocsival közlekedett Debrecenben, a Szoboszlói úton 2020. december 27-én 13 óra 30 perc körül. A sofőr, az István út felé haladt, amikor egy másik jármű előzésébe kezdett, de a manőver során – mivel az autó sebességét nem az útviszonyoknak megfelelően választotta meg – megcsúszott, és először az útpadkának, majd egy gépkocsinak ütközött. A közlekedési balesetben a bocskaikerti férfi és utasa könnyű, míg a másik jármű vezetője súlyos sérülést szenvedett.
A Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét
Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
2026. Június 17. 06:54, szerda | Belföld
Magyar Péter: már a héten olcsóbb lehet a benzin és a gázolaj a védett árnál
A kőolaj világpiaci árának csökkenése és a forint erősödése miatt már a héten olcsóbb lehet a védett árnál a kutakon a benzin és a gázolaj - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Facebook-oldalán kedden.
2026. Június 16. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a népligeti buszállomás utastájékoztatási rendszere
Ezekben a hetekben teljesen megújul a Népliget autóbusz-állomás utastájékoztatási rendszere, majd a munka később más, nagy forgalmú állomásokon folytatódik
