Hírek
2011. Július 27. 07:49, szerda |
Bulvár
Forrás: Story Online
Eljegyezték a tündéri színésznőt
Carey Mulligannek már nem az Oscar-jelölése a legnagyobb büszkesége, hanem, hogy párja máris megkérte a kezét.
Sok fantázia, vagy észérv nem volt abban, amikor Carey Mullgian hosszú ideig Shia LaBeouffal randizgatott. De szerencsére megjött az Oscar-jelölt színésznő esze, és tovább állt. Párkeresgélés közben pedig rátalált Marcus Mumfordra, akiben foltjára lelt. Olyannyira, hogy a Mumford & Sons énekese már meg is kérte a kezét a hétvégén. Pedig még csak öt hónapja boldogítják egymást. De Marcus sietsége érthető, hiszen Carey nemcsak szép és tehetséges, de olyan édes, hogy károsabb a fogakra, mint a cukor. Szóval tőle nehezen találna jobb társat egy életre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 15:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - Újra lesz mínusz egyedik és nulladik nap
Mások mellett Skrillex, a Bring Me The Horizon, a Florence + The Machine, Zara Larsson és Lewis Capaldi is fellép az idei Sziget fesztiválon.
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
2026. Április 27. 07:40, hétfő | Bulvár
A Guardian értesülése szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
Folyamatosan szállnak fel Bécsből olyan magánrepülőgépek, amelyek állítólag az Orbán-kormány idején meggazdagodottak vagyonát szállítják
2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.
