Hírek
2021. November 07. 08:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elfutott, miután hárman megsérültek miatta

Elfutott a helyszínről az autós, aki miatt három utas sérült meg egy buszon Pesterzsébeten. A budapesti rendőrök másnap fogták el az ismerősnél bujkáló fiatalt - segítségnyújtás elmulasztásával gyanúsítják.
Egy autó a tilos jelzés ellenére hajtott be egy kereszteződésbe október 26-án este Budapesten a XX. kerületi Alsó határút és a Vörösmarty utca kereszteződésében, ahol egy busszal ütközött össze. A buszon három utas könnyebben megsérült, a személyautó vezetője elszaladt a helyszínről – közölte a rendőrség.
A fővárosi nyomozók másnap fogták el B. Adriánt, aki az egyik ismerőse csepeli lakcímén húzta meg magát éjszakára. A 20 éves férfit a Budapesti Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Főosztályán háromrendbeli segítségnyújtás elmulasztása bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A fiatal beismerő vallomást tett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 28. 07:55, hétfő | Belföld
Túlnyomóan napos, száraz, meleg idő várható a héten
Túlnyomóan napos, száraz, meleg idő várható a jövő héten, de a hét elején még csípősek lehetnek a hajnalok, a hét végén ismét nő a záporok, zivatarok esélye, május első vasárnapjára kissé a hőmérséklet is visszaesik
2025. Április 27. 08:56, vasárnap | Belföld
Megjelenik a kínai Chery autómárka a magyar piacon
Megjelenik a Chery autómárka Magyarországon, a vezérképviseleti feladatokról a Grand Automotive vállalattal kötött megállapodást a kínai Chery Automobile - közölte a magyar társaság az MTI-vel.
2025. Április 27. 08:51, vasárnap | Belföld
Donald Trump Jr: Orbán Viktor és Donald Trump bizalmon alapuló kapcsolata jó alap a gazdasági kapcsolatok erősítésére
Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Donald Trump közötti jó személyes viszony, bizalmon alapuló kapcsolata jó alapot szolgálhat a gazdasági kapcsolatok erősítésére
2025. Április 27. 08:50, vasárnap | Belföld
Meteorológia: csaknem 17 Celsius-fokos eltérés volt pénteken az ország kelet és nyugati része között
Csaknem 17 Celsius-fokos különbség volt pénteken az ország keleti és nyugati részeinek csúcshőmérséklete között - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.