Hírek
2017. Július 12. 20:23, szerda |
Kék hírek
Forrás: mti - fotó: police.hu
Elfogták Szombathelyen a szökött rabot
Szombathely határában fogták el a rendőrök azt a rabot, aki szerda délelőtt szökött meg a városi börtön közelében lévő külső munkaterületről - közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
A 23 éves férfit a bejelentést követő három órán belül sikerült elfogni, a szökött rabot előállították a helyi rendőrkapitányságon, majd átadják a büntetés-végrehajtási intézet munkatársainak - tudatta Kazmar Enikő.
A jogerős büntetését töltő elítélttel szemben fogolyszökés miatt indult eljárás.
Hétfőn az állampusztai bv-intézet egyik rabja szökött meg a közeli sertéstelepen végzett munka közben, de nem sokkal később őt is elfogták Akasztón.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.
2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek
Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből
Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.
2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek
Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját
Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.
