Hírek
2020. November 06. 11:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Elfogták egy 2011-es gyilkosság gyanúsítottját

Elfogott a rendőrség egy férfit, aki a gyanú szerint megölt egy idős asszonyt Borsodban 2011 januárjában - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) pénteken.
A rendőrség honlapján azt írták, hogy a 33 éves férfi éjszaka betört egy kistelepülés családi házba, és olyan súlyosan bántalmazta az ott lakó asszonyt, hogy a helyszínen meghalt. A férfi ezután átkutatta a házat, és készpénzt, valamint néhány üveg italt tulajdonított el.
A nyomozók az idén újraindított eljárás során jutottak el a gyanúsítotthoz, akit kedden Kőszegen fogtak el.
A férfi ellen a KR NNI nyereségvágyból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást. A bíróság elrendelte a letartóztatását - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.