Hírek
2019. Szeptember 27. 14:39, péntek |
Belföld
Forrás: mti/Fotók: MTI/Mihádák Zoltán
Egy lövés is eldördült - Hatan támadtak meg egy nőt a fővárosban
Három férfi és három nő megtámadt egy 38 éves nőt a IX. kerületi Soroksári úton, a verekedés közben egy lövés is eldördült - tette közzé a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A közlemény szerint a sértett nyolc napon belül gyógyuló, könnyű sérülést szenvedett.
A sértett megmutatta, hogy a támadók merre menekültek el. A rendőrök azonosították a feltételezett elkövetőket, és keresik őket. A Terrorelhárítási Központ munkatársai is a helyszínen vannak - írták.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 07:23, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország rendkívül sokat profitál a Kínával folytatott együttműködéséből
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
