Hírek
2023. Március 30. 09:06, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Cigit kért tőle, majd megdobta egy pohárral, ezért agyonverte egy székkel

Vádat emelt a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség egy férfi ellen, aki előbb ököllel, majd egy székkel halálra verte a tőle cigarettát kérő embert Kecskeméten.
A főügyészség csütörtökön arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a vádirat szerint a büntetett előéletű kecskeméti férfi egy családi ünnepen jelentős mennyiségű alkoholt ivott, majd egy asztalnál ülve elaludt. Később a helyszínre érkezett a szintén ittas állapotban lévő sértett. A hívatlan vendég cigarettát kért a férfitól, aki közölte, hogy nem ad, erre a sértett fejen dobta egy pohárral.
A vádlott haragjában először ököllel többször arcon ütötte a a sértettet, majd egy széket felkapva azzal ütötte tovább a férfi fejét. A sértett a kórházi kezelés ellenére két nap múlva belehalt fejsérüléseibe.
A többszörös visszaesőnek számító férfit az ügyészség halált okozó testi sértéssel vádolja. Bűnösségéről a Kecskeméti Törvényszék dönt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 27. 08:56, vasárnap | Belföld
Megjelenik a kínai Chery autómárka a magyar piacon
Megjelenik a Chery autómárka Magyarországon, a vezérképviseleti feladatokról a Grand Automotive vállalattal kötött megállapodást a kínai Chery Automobile - közölte a magyar társaság az MTI-vel.
2025. Április 27. 08:51, vasárnap | Belföld
Donald Trump Jr: Orbán Viktor és Donald Trump bizalmon alapuló kapcsolata jó alap a gazdasági kapcsolatok erősítésére
Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Donald Trump közötti jó személyes viszony, bizalmon alapuló kapcsolata jó alapot szolgálhat a gazdasági kapcsolatok erősítésére
2025. Április 27. 08:50, vasárnap | Belföld
Meteorológia: csaknem 17 Celsius-fokos eltérés volt pénteken az ország kelet és nyugati része között
Csaknem 17 Celsius-fokos különbség volt pénteken az ország keleti és nyugati részeinek csúcshőmérséklete között - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.
2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld
Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra
Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra