Városlista
2026. június 17, szerda - Laura

Hírek

2017. Szeptember 04. 04:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Balesetben meghalt egy nő Tófű és Szászvár között

Balesetben meghalt egy nő Tófű és Szászvár között

Három személyautó ütközött egy alsóbbrendű úton Tófű és Szászvár között vasárnap este, a balesetben egy 66 éves nő a helyszínen meghalt - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a rendőrök az utat teljes szélességében lezárták, a forgalmat eltereli.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján azt írta, hogy az egyik jármű kigyulladt, a lángokat a bonyhádi és a komlói hivatásos tűzoltók fojtották el. Az ebben a kocsiban utazók könnyebb sérülésekkel vészelték át a karambolt.

A másik autóba két ember beszorult, őket a tűzoltók szabadították ki. Egyikük életét már nem lehetett megmenteni, másikuk súlyosan megsérült.

A harmadik érintett jármű utasai nem sérültek meg - közölték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld

Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén

Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -

2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld

Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését

Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.

2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét

Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.

2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet

A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.