Városlista
2026. április 26, vasárnap - Ervin

Hírek

2024. Augusztus 09. 08:05, péntek | Belföld
Forrás: MTI

A hétvégén is folytatódik a melegedés

A hétvégén is folytatódik a melegedés

Pénteken még főleg az északkeleti országrészben fordulhat elő zápor, néhol zivatar, de szombaton és vasárnap már jellemzően napos időre lehet készülni. A hőmérséklet emelkedik, vasárnap délután már 30-36 Celsius-fok várható

- derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.

Pénteken a helyenként erőteljesebb gomolyfelhő-képződés és a fátyolfelhők mellett általában sok napsütés várható. Helyenként - főként az északkeleti harmadban - fordulhat elő zápor, néhol zivatar. Nagy területen megélénkül az északnyugati, északi szél. A zivatarok mentén átmenetileg erős széllökések is lehetnek. A legmagasabb nappali hőmérséklet 27-33 fok között alakul.

Szombaton gomolyfelhős, napos időre lehet számítani, csapadék nem valószínű, de az északnyugati szél helyenként megélénkül. A hajnali 12-20 fokról délutánra 29-35 fok közé melegszik fel a levegő.

Vasárnap napos idő várható, általában kevés gomolyfelhővel, csapadék nem valószínű. Az északi, északnyugati szél néhol megélénkül. Hajnalban 14-22, délután 30-36 fokra lehet számítani.

Címkék: időjárás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld

Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz

Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.

2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld

Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát

Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.

2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port

Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.

2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése

Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése