Hírek
2022. Szeptember 28. 17:06, szerda |
Belföld
Forrás: Deltahirek.hu
Munka közben rádőlt a fa egy emberre, életét vesztette
Az eljárás adatai alapján 2022. szeptember 28-án 10 óra körül egy Ajka külterületén található erdőben fakitermelési munkálatok közben dőlt rá a fa egy férfira, aki ennek következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette - írja a Deltahírek.hu. Az haláleset körülményeit a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság vizsgálja, az ügyben halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétség elkövetése miatt folyik nyomozás - közölte a rendőrség.
Fotó: Deltahirek
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld
NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje
Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld
Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt
Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".
2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld
Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket
Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket
