Hírek
2018. November 18. 09:32, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Lakástűzben meghalt egy ember Újkéren

Lakástűzben meghalt egy ember a Győr-Moson-Sopron megyei Újkéren.
A katasztrófavédelem vasárnap kora reggeli tájékoztatása szerint kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy egyszintes családi ház az Alszopori utcában.
A tűzesethez a soproni és a kapuvári hivatásos, a csepregi önkormányzati, valamint a lövői önkéntes tűzoltókat riasztották, akik a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett hét vízsugárral eloltották a lángokat.
Az egységek az épület átvizsgálása során egy embert találtak, aki meghalt.
Ezek érdekelhetnek még
2019. Február 20. 14:13, szerda | Belföld
Tovább drágul a benzin
A Mol bruttó 3 forinttal emeli a 95-ös benzin nagykereskedelmi árát pénteken, a gázolaj ára nem változik.
2019. Február 20. 13:06, szerda | Belföld
Március 18-ig akár sms-ben is kérhető az szja-bevallási tervezet postázása
Március 18-ig akár sms-ben is kérhetik az szja-bevallási tervezetük postázását az adóhatóságtól azok, akiknek nincs ügyfélkapu-regisztrációjuk - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.
2019. Február 20. 11:53, szerda | Belföld
Egyre többfelé veszélyes vagy egészségtelen a levegő
Egyre több településen minősítik veszélyesnek vagy egészségtelennek a levegőt a magas szállópor-koncentráció miatt.
2019. Február 20. 11:06, szerda | Belföld
Nőtt az autók átlagéletkora
Néhány éve 10,5 év volt a magyar használtautók átlagos életkora, 2018-ra ez 14,5 évre nőtt, főleg azért, mert sok idős autó került be az országba - mondta a Das WeltAuto márkaigazgatója szerdán az M1 aktuális csatornán.