2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

2012. Augusztus 01. 20:06, szerda |

London 2012 - Egy góllal győzött a női vízilabda-válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott egy góllal legyőzte a kínai együttest kedden, az olimpia női tornájának második fordulójában.

2012. Augusztus 01. 15:13, szerda |

Olimpia-London2012 London 2012 - Csonka hatodik helyen döntős sportpisztolyban

Csonka Zsófia nagyszerű teljesítménnyel, a hatodik helyen bejutott a női sportpisztolyosok döntőjébe a londoni olimpia szerdai versenynapján.

2012. Augusztus 01. 13:17, szerda |

London 2012 - Cseh elődöntős 200 m vegyesen, Verrasztó 35.

Cseh László elődöntőbe jutott férfi 200 m vegyesen a londoni olimpia szerdai versenynapján, ugyanebben a számban Verrasztó Dávid a 35. helyen végzett.

2012. Augusztus 01. 11:27, szerda |

London 2012 - Nyolcaddöntős a párbajtőröző Imre Géza

Imre Géza megnyerte első asszóját, ezzel bejutott a legjobb 16 közé a férfi párbajtőrözők szerdai egyéni versenyében a londoni olimpián.

2012. Augusztus 01. 11:23, szerda |

Nagy László a Veszprémé

Eldőlt, hogy a magyar bajnok MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatában folytatja pályafutását Nagy László, a válogatott világklasszis átlövője.

2012. Július 31. 22:25, kedd |

London 2012 - Nyolcadik a 4x200 méteres gyorsváltó, amerikai siker

A Kozma Dominik, Cseh László, Bernek Péter, Kis Gergő összeállítású 4x200 méteres férfi gyorsváltó nyolcadik lett a londoni olimpia keddi versenynapján.

2012. Július 31. 21:43, kedd |

London 2012 - Gyurta másodikként döntős 200 m mellen

Gyurta Dániel a második legjobb idővel jutott a szerda esti döntőbe 200 m mellen a londoni olimpia keddi versenynapján.

2012. Július 31. 21:40, kedd |

London 2012 - Jakabos döntős, Hosszú 9. lett 200 pillangón

Jakabos Zsuzsanna kedden az ötödik legjobb döntővel jutott 200 m pillangón a szerda esti döntőbe a londoni olimpián, míg Hosszú Katinka ugyanebben a számban éppen lemaradt a fináléról, mivel kilencedik lett.

2012. Július 31. 18:18, kedd |